AutoStyl - Aktuality

Magazín o autech, sportu a cestování

Previous Next

V sobotu 29.7. stála Evropa

Aktuálně se začínají tvořit dlouhé kolony při cestě do Chorvatska a v samotném Chorvatsku ve směru na jih země. Cestu blokují turisté z několika zemí a postupem času se situace lepšit nebude.

Čas: 6:40

Kolony jsou už na Taurenské dálnici A10 ve směru ze Salzburgu na Villach, 8 km kolona popojíždí před tunelem Karawanken ve směru do Slovinska, 9 km kolona už stojí před hraničním přechodem Macelj ve směru do Chorvatska, 3 km kolona stojí na dálnici A3 před mýtnicí Sveta Helena ve směru na Záhřeb, kolony jsou i u mýtnice Záhřeb - Lučko a za ní ve směru na jih je silný provoz až po Karlovac. Hodinu a půl dlouhé čekání na vás čeká u hraničního přechodu Dragona ve směru z města Koper na Istrii.

Čas: 8:45

Maďarsko hlásí kolony na hranicích ve směru od Vídně, dále na dálnici M1 u města Györ ve směru na Budapešť a silný provoz je u města Mosonmagyaróvár v téže směru.
Rakousko má aktuálně kolony kolem Salzburgu, na Taurenské dálnici A10 ve směru na Villach. Před tunelem Karawanken je 9 km kolona ve směru do Slovinska a silný provoz vidíme i ve Vídni.
Ve Slovinsku už je několikahodinové zdržení na hraničním přechodu Macelj ve směru do Chorvatska a hodinu si postojíte na přechodech Dragonja a Plovanija ve směru na Istrii.
Chorvatsko má kolony kolem Záhřebu, pomalu jede kolona na dálnici A1 od Záhřebu až Bosiljevo směrem na jih. Další kolona se začíná tvořit před tunelem Malá Kapela a Sveti Rok ve směru na Split a Makarskou. Kolona se také tvoří před mostem na ostrov Krk a v Makarské.

Čas: 11:00

Německo má kolony na obchvatu Mnichova ve směru na jih, dále stojí téměř celá dálnice A8 mezi Mnichovem a Rosenheimem a dálnice A3 u Deggendorfu ve směru na Pasov.
Itálie má obrovské kolony na Brennerské dálnici A22 ve směru do středu Itálie ve směru od Rakouska a kolony komplikují provoz na dálnici u Benátek, Bibione a Boloni.
Maďarsko hlásí dopravní nehodu na dálnici M1 u města Györ ve směru na Budapešť a zdržení čeká na řidiče na rakousko-maďarských hranicích za Vídní. Provoz sílí už i na obchvatu Budapeště. Nehoda blokuje i dálnici M7 u Balatonu ve směru na Chorvatsko.
V Rakousku se aktuálně zdrží na příjezdu do Vídně ve směru od Mikulova, na dálnici A9 před tunelem Kienberg a Selzthal ve směru na Graz, na Taurenské dálnici A10 ve směru na Villach a před tunelem Karawanken je 10 km kolona ve směru do Slovinska a silný provoz vidíme i ve Vídni.
Ve Slovinsku je dvouhodinové zdržení na hraničním přechodu Macelj ve směru do Chorvatska. Doprava kolabuje na hraničních přechodech Dragonja a Plovanija ve směru na Istrii. Tam je čekací doba několik hodin.
V Chorvatsku jsou dvě nehody u tunelu Sveti Rok na jeho jižní části a kolony se tam tvoří v obou směrech. Pomalu jede kolona na dálnici A1 od Záhřebu až po Bosiljevo směrem na jih. Kolona stojí před tunelem Učka ve směru z Istrie na Rijeku. Ve městě Žaborič pod Šibenikem se stala dopravní nehoda a tvoří se tam kolony. Kolona se také tvoří před mostem na ostrov Krk, v Omiši, v obci Podstrana, před tunelem Svatý Ilja a doprava kolabuje na Makarské.

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK