AutoStyl - Aktuality

Magazín o autech, sportu a cestování

Asistence ÚAMK a svatý Kryštof

Je určitě příjemné vyrážet na cestu automobilem s vědomím, že nad vámi kromě všech elektronických pomocníků, kterými jsou dnes moderní vozy vybaveny, nad vámi bdí i svatý Kryštof a v nouzi pomůže asistence od ÚAMK. Jak tyto dvě věci souvisejí?

Jste často mimo domov nebo máte někoho blízkého, kdo tráví spoustu času na cestách? Česká šperkařská společnost Lussien myslí během letošních vánoc hlavně na lidi, kteří hodně cestují. Proto jako se symbolem šťastného návratu přichází s unikátním šperkem svatého Kryštofa, který je patronem a ochráncem řidičů, pilotů, námořníků, motoristů - všech, kdo cestují. Celý projekt byl také oficiálně požehnán vysokou církevní autoritou České republiky, panem biskupem Pavlem Posádem.

Projekt svatého Kryštofa podpořil Ústředním automotoklub České republiky (ÚAMK) a ke šperku zdarma nabízí asistenční kartu pro celou Evropu. Pokud vás tedy na cestách zastihnou komplikace, nemusíte se bát, bude o vás dobře postaráno.

Samotný šperk je vyroben z bílého zlata a je osazen diamantem. Jako odkaz na motorismus je zdoben karbonovými vlákny, materiálem, který se používá stejně tak ve sportovních vozech jako v letectví. Přívěsek má řidiči připomínat, že na člověka na cestách někdo myslí a někdo na něj doma čeká. Je tedy opravdu skvělým dárkem, protože jeho darováním můžete vyjádřit, že vám na někom záleží a myslíte na něj. Navíc má nejen trvalou hodnotu, ale i ryze praktickou stránku – asistenční kartu ÚAMK, která už mnoha motoristům dokázala, že na cestách za těžkých chvílí nejsou sami.

Všechny informace najdete na webu www.patroncestovatelu.cz

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK