Dynavix assistance

Dynavix assistence

 

Karta Dynavix assistanceVážená klientko, vážený kliente,

stal(a) jste se držitelem(kou) asistenční karty Dynavix, která Vás opravňuje využívat asistenční služby ÚAMK a bonusové programy ÚAMK recommended a Show Your Card! nejen na Vašich cestách, ale i v běžném životě.
Před prvním použitím je nutné kartu aktivovat.

 

Aktivaci provedete jednoduchým vyplněním formuláře ZDE.

Po úspěšné aktivaci Vám systém zašle potvrzení o aktivaci společně s obchodními podmínkami programu, na zadanou elektronickou adresu. Bezprostředně po aktivaci karty se Vám otevírá možnost využívate všech služeb, které vámi držená karta nabízí.

Podmínky pro použití karty Dynavix Assistance

 

 

 

Slevy lze získat pouhým předložením aktivované bonusové karty v provozovnách označených logem programu nebo jen logem ÚAMK:

ÚAMK recommended  Show Your Card!

 

Program ÚAMK recommended:

Tento systém Vám nabízí množství slev a výhod v oblasti ubytování, stravování a volného času. Klient předložením karty Dynavix Assistance potvrzuje příslušnost k tomuto programu a tak i právo na využití zvýhodněných služeb. Provozovny, které jsou do programu zařazeny, mají viditelně vylepeno logo systému ÚAMK Recommended. Seznam provozoven je přehledně uveden na stránkách www.uamk.cz

 

iPhone SYCProgram Show your Card!:

Mezinárodní systém slev a výhod nabízí zvýhodněné služby po celém světě a to ve více jak 23.000 provozovnách včetně České republiky. Do tohoto programu jsou zařazeny restaurace, hotely, obchody, autopůjčovny, muzea, galerie, obchody a mnohé další. Uplatnění slev je obdobné jako v případě systému ÚAMK Recommended. Stačí předložit kartu ŠKODA Assistance, na které je vyobrazeno logo Show Your Card! a uvést číslo klubu, které je čitelně natištěno pod tímto logem. Plánujete-li cestu do zahraničí, můžete využít online mapy, kde lze zjistit všechny provozovny poblíž Vámi plánované trasy. Pokud jste majitelem „chytrého“ mobilního telefonu iPhone/iPad, využijte možnosti mobilní aplikace, která Vám zobrazí provozovny v oblasti, ve které se právě pohybujete.

Více informací najdete na www.arceurope.com