Promítání (2 možné verze)

Menší verze promítání - zadní projekce na speciální plátno zabudované do přívěsu Agados, velikost promítací plochy 2x3 m (požadavek na prostor 3 x 5 m na vlastní zařízení a prostor pro diváky, požadavek na energii 4 kW, normální zásuvka 220 V). Pozn. Tato verze je vhodná do vnitřních prostorů, při slunečním svitu venku nabízí slabší kvalitu promítání.

Toto zařízení je využitelné pro většinu sportovních i společenských akcí, je možno zde promítat například průběžné výsledky závodů a soutěží (obrázek nahoře), reklamní spoty atd. Kvalita zobrazení je výborná, pokud je zařízení kryto proti přímému slunečnímu světlu. Velmi vhodné je umístění produkce v hale.

Větší verze promítání – výklopná velká obrazovka na podvozku Mercedes Atego promítací plocha 3 x 5 (požadavek na prostor 3 x 10 m na vlastní zařízení a prostor pro diváky, na elektrický příkon - buď třífázový 3x400V/16A, průměrný příkon 3kW, max. příkon do 9 kW, nebo trojice zásuvek 230V na oddělených fázích (max. fázový odběr cca 14A, v případě nemožnosti zajištění elektrického připojení má zařízení vlastní zdroj elektřiny - elektrocentrálu).

Toto vysoce sofistikované a nákladné zařízení s obrovských zobrazovacím výkonem (ale také nutným velkým příkonem elektřiny) je možno použít i při přímém slunečním svitu, v noci, za jakéhokoliv počasí. Výkon zobrazení i reproduktorů je veliký a zařízení je schopno ozvučit velké prostory. Je zde možné využít s využitím mobilní kamery přenos přímého aktuálního dění přímo na obrazovku (např. přímý přenos vyhlašování vítězů apod.).

obrazovka_led.png
promitani_2.jpg

© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK