AutoStyl - Bezpečnost

Magazín o autech a cestování

Bezpečnější mladí řidiči

V úterý 22. srpna 2017 spustil Ústřední automotoklub České republiky internetovou soutěž pro mladé řidiče ve věku 18 – 23 let, jejímž cílem je podpořit rozvoj řidičských dovedností u této problematické cílové skupiny začínajících a nezkušených motoristů.

Ze soutěže vzejde 200 jednotlivců, kteří budou mít následně možnost zdarma absolvovat jednodenní kurz bezpečné jízdy ve výcvikovém centru ÚAMK, a tím se kvalifikovat do slosování o chytrý telefon iPhone 7. Soutěž potrvá do půlnoci 15. září 2017 a veškeré potřebné informace k ní jsou dostupné na internetové adrese www.uamk.cz/soutez.

Tato soutěž probíhá jako součást projektu „Bezpečnější mladí řidiči“, který ÚAMK realizuje s finanční podporou Mezinárodní automobilové federace FIA. V rámci projektu bude také realizováno 5 propagačních akcí po České republice, při nichž ÚAMK představí svou novou mobilní Školu bezpečné jízdy – speciálně vybavený kamionový návěs, jehož součástí je mimo jiné samohybná kluzná fólie s vlastním zavlažováním a také samostatná prezentační místnost pro 12 osob. Návštěvníci těchto akcí (a především čerství majitelé řidičského oprávnění) tak budou mít příležitost vyzkoušet si řidičské dovednosti a manévry na kluzné fólii za asistence zkušeného odborného personálu. Akce budou realizovány v období září – listopad a bližší informace ohledně času a místa jejich konání budou včas dostupné nejen na výše uvedeném odkazu, ale také z ostatních komunikačních kanálů ÚAMK.


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK