ÚAMK Recommended

Slevy a výhody pro naše členy a partnery

ÚAMK se snaží pro držitele Klubových i cobrandovaných karet zajistit co nejvýhodnější a nejpříjemnější cestování a to nejenom po České republice, ale po celé Evropě a nejen tam. Prostřednictvím systému Show Your Card! mají naši členové zajištěny výhody i v USA.

Dočasná neakceptace slevových karet ÚAMK na čerpacích stanicích MOL!

V rámci dalšího zlepšování služeb svým klientům sjednocuje společnost MOL Česká republika, s.r.o. moderní IT systém ve své síti čerpacích stanic. Z uvedeného důvodu nejsou v současné době v síti značky MOL akceptovány karty ÚAMK. Omlouváme se všem klientům ÚAMK za tuto komplikaci. MOL pro zprovoznění akceptace karet vyvíjí maximální úsilí. O obnovení akceptace karet v této druhé největší síti čerpacích stanic v ČR vás budeme okamžitě informovat.

 

MOL Česká republika, spol. s r.o.

ÚAMK Recommended
ÚAMK I ABA Recommended je slevový program platný na území České republiky. Na slevy a výhody máte nárok, pokud jste držitelem klubové karty ÚAMK nebo asistenční karty ke svému automobilu s logy ÚAMK, ABA nebo FIA a ARC europe. K uplatnění slevy u partnerů programu Vám stačí předložit Vaši kartu před vystavením účtu. Při nákupu přes internet uveďte prosím do e-objednávky kód, který Vám na základě nahlášení Vaší karty sdělí dispečink ÚAMK na telefonním čísle 261 000 291, který pracuje v nepřetržitém provozu. Obchodní místa poskytovatelů slev jsou označena samolepkou ÚAMK I ABA Recommended nebo ÚAMK Recommended.
Show Your Card!
Show your Card! je mezinárodní program, jež členům umožňuje využívání tisíců slev a výhod jak v České republice, tak v Evropě i po celém světě. Stačí jen předložit členskou kartu ÚAMK s logem Show your card!, při dotazu sdělit kód klubu, který je 453 a můžete se těšit z velice zajímavých výhod a slev v různých oblastech služeb jako jsou ubytování, pronájem automobilů, zábavní a kulturní vyžití, nákupy, turistika, cestování aj.

Pro uplatnění slevy v USA doporučujeme vytisknout doplňkovou kartičku ke členské kartě, a to z důvodu rozdílnosti log SYC (v Evropě) a SYC & Safe (v Americe), pro možný případ, že by partner v USA nechtěl slevu uznat. Tato kartička platí pouze současně se členskou kartou a prosíme o její vytisknutí ve velikosti kreditní karty, můžete ji stáhnout zde.

Pro nabídky v ČR klikněte na jednotlivé kategorie, pro nabídky slev v zahraničí pak zde (odkaz www.showyourcard.eu).

Kategorie

Dlazdice_ICO_Hotely_UAMK_recommended.png
Servisní služby
Dlazdice_ICO_Nakupy_UAMK_recommended.png
Dlazdice_ICO_TAXI_UAMK_recommended.png
Dlazdice_ICO_Motorest_UAMK_recommended.png
Volný čas
Kultura
Camp
Autopůjčovna
© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK