Chorvatsko - Ceny potravin

AutoStyl - Magazín o autech a cestování

Dovolená je od slova – dovolit si. Tedy dovolit si i vyšší výdaje. S tím u moře musíme počítat a nepřepočítávat vše na koruny a naše ceny. Protože v opačném případě dítěti nekoupíte ani kopeček zmrzliny. My jsme se pro rok 2017 rozhodli porovnat ceny potravin ze čtyř destinací s těmi u nás. Jak to vše dopadlo se podívejte v naší tabulce.

Previous Next

Dovolená je od slova – dovolit si. Tedy dovolit si i vyšší výdaje. S tím u moře musíme počítat a nepřepočítávat vše na koruny a naše ceny. Protože v opačném případě dítěti nekoupíte ani kopeček zmrzliny. My jsme se pro rok 2016 rozhodli porovnat ceny potravin z pěti destinací s těmi u nás. Jak to vše dopadlo se podívejte v naší tabulce.

Previous Next

Dovolená je od slova – dovolit si. Tedy dovolit si i vyšší výdaje. S tím u moře musíme počítat a nepřepočítávat vše na koruny a naše ceny. Protože v opačném případě dítěti nekoupíte ani kopeček zmrzliny, která aktuálně stojí 7 nebo 8 kuna. Stejně tak si nekoupíte pivo v restauraci k jídlu (asi 15 – 19 kuna), Coca Cola (okolo 16 kuna), espresso (od zhruba 9 kuna), Ice Coffe (cca 25 kuna), nezaplatíte na den za dvě lehátka na pláži u moře (asi 30 kuna) a tak dále.

Vypravili jsme se přímo do Chorvatska zjistit pro vás aktuální ceny vybraných potravin pro rok 2013. Ceny jsou uvedeny v kunách.


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK