JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

ÚAMK recommended

ÚAMK recommended

ÚAMK I ABA Recommended je slevový program platný na území České republiky. Na slevy a výhody máte nárok, pokud jste držitelem klubové karty ÚAMK nebo asistenční karty ke svému automobilu s logy ÚAMK, ABA nebo FIA a ARC europe. K uplatnění slevy u partnerů programu Vám stačí předložit Vaši kartu před vystavením účtu. Při nákupu přes internet uveďte prosím do e-objednávky kód, který Vám na základě nahlášení Vaší karty sdělí dispečink ÚAMK na telefonním čísle 261 000 291, který pracuje v nepřetržitém provozu. Obchodní místa poskytovatelů slev jsou označena samolepkou ÚAMK I ABA Recommended nebo ÚAMK Recommended. 

Dočasná neakceptace slevových karet ÚAMK

V rámci dalšího zlepšování služeb svým klientům sjednocuje společnost MOL Česká republika, s.r.o. moderní IT systém ve své síti čerpacích stanic. Z uvedeného důvodu nejsou v současné době v síti značky MOL akceptovány karty ÚAMK. Omlouváme se všem klientům ÚAMK za tuto komplikaci. MOL pro zprovoznění akceptace karet vyvíjí maximální úsilí. O obnovení akceptace karet v této druhé největší síti čerpacích stanic v ČR vás budeme okamžitě informovat.

 

MOL Česká republika, spol. s r.o.

sleva 10%

Marché® je zkratka pro zdravou výživu a nabízí jídla, která jsou připravována přímo před vašima očima. Ochutnejte jídlo všemi smysly. Vaříme z sezónních produktů z regionu, dbáme na kvalitu surovin a jejich čerstvost. Marché Draganić Sjever najdete na dálnici A1 ve směru ze Záhřebu do Karlovace.

Sleva 5% Ubytovna je vzdálena 100 metrů od sportovní haly (mezi fotbalovými hřišti). Kapacita je 38 lůžek, na pokojích je pouze umývadlo. Sprchy a WC jsou na chodbě.

Otevírací doba:
Po - Pá 8.00 - 12.00, 13.00 - 17.00, po dohodě kdykoliv

Exkluzivní sleva pro klienty ÚAMK z prodejních koncových maloobchodních cen produktů BeSafe

Strana 1 z 94

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

Vyhledat

 

Vybíráme pro Vás


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

ABA - 1240Autocentrum - VEROLDServis 24CK Autoturist*** Hotel FONTÁNA** Hotel PANORAMA

Autoškola ÚAMK