soutez_banner.jpg

„POZOR! Soutěž prodloužena do konce září!“
Vzhledem k tomu, že se do pátku 15. 9. podařilo tipnout správný výsledek pouze 38 soutěžícím, rozhodli se organizátoři prodloužit soutěž až do konce září, tj. do soboty 30. 9. do 23:59!
Proto neváhejte a soutěžte dále!
Seznam správně tipujících do půlnoci 15. 9. je uveden zde, výherci budou v nejbližších dnech individuálně kontaktováni s dalšími informacemi.

SOUTĚŽTE S UAMK!

ZÍSKEJTE ZDARMA POUKAZ NA KURZ BEZPEČNÉ JÍZDY NEBO DOKONCE NOVÝ iPHONE 7!

Je ti od 18 do 23 let a jsi držitelem řidičského oprávnění?

Chceš si bezpečně vyzkoušet, jaké to je, dostat s autem smyk, a naučit se takovou situaci zvládnout?

Chceš zažít den plný adrenalinu, ze kterého si navíc odneseš řadu cenných poznatků a zkušeností?

Pak neváhej a zúčastni se soutěže, kterou pro začínající řidiče pořádá Ústřední automotoklub České republiky ve spolupráci s Mezinárodní automobilovou federací FIA v rámci projektu „Bezpečnější mladí řidiči“.

Pošli svůj tip na správnou odpověď v naší soutěži a dostaň se tak do hry o 200 předplacených poukazů na jednodenní kurz bezpečné jízdy ve výcvikovém centru UAMK.

NAVÍC! Soutěžící, kteří úspěšně absolvují vyhraný kurz, budou zařazeni do slosování, ve kterém na jednoho šťastlivce čeká zcela nový chytrý telefon iPhone 7.

Jak soutěžit:

UAMK se od počátku své existence intenzivně věnuje podpoře vzdělávání a osvětě v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Využívá k tomu, mimo jiné, speciální Simulátory nárazu (otočné a posuvné), s jejichž pomocí lze prakticky demonstrovat a zažít náraz automobilu do pevné překážky v rychlosti 30 km/h nebo otočení vozidla na střechu během nehody, a na vlastní kůži tak pochopit význam a účinek bezpečnostních pásů.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

KOLIK LIDÍ, PODLE VÁS, JIŽ VYZKOUŠELO JÍZDU V NAŠICH SIMULÁTORECH NÁRAZU, A TO OD POČÁTKU JEJICH VYUŽÍVÁNÍ AŽ DO ČERVNA 2017?

se zpracováním osobních údajů podle zákona č. 101/2000 Sb., zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném znění (dále jen „zákon“) pro účely vyhodnocení soutěže. A zároveň potvrzuji, že jsem se seznámil s podmínkami soutěže.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Soutěžit lze pouze s jednou E-mail adresou, na kterou bude případný výherce kontaktován. U vícenásobných tipů bude brán do soutěže vždy první odeslaný!

Vaše tipy posílejte pomocí následujícího formuláře, a to do půlnoci 30. září 2017.
Kompletní podmínky a pravidla soutěže jsou k dispozici ZDE.

© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK