Sportovní zpravodaj ÚAMK ČR - Motokros

Nova Motocross Cup 2017 startuje

Nova Motocross Cup, který pořádá ÚAMK Nova Motocross Team Žamberk především pro začínající závodníky a hobby jezdce, zahájí jubilejní dvacátou sezonu v neděli 16. dubna na mistrovské trati v Opatově. Na Svitavsko se vrací po roční odmlce a představí se v něm velký český talent Petr Polák.

AMK Třemošnice v ÚAMK si dovoluje pozvat všechny příznivce motocyklového sportu 8. 4. 2017 na  zahájení letošní sezóny do motokrosového areálu Třemošnice - Kubíkovy Duby. Jedná se o  první závod letošního seriálu SMS motokrosu Pardubice ve třídách 50 ccm, 65 ccm, 80 ccm, Licence, MX2, Hobby MX2, Hobby Open, Veterán.

Previous Next

Do letošního 19. ročníku Nova Motocross Cupu, který slouží především začínajícím závodníkům a hobby jezdcům, nastoupilo celkem 350 sportovců všech vypsaných kategorií. Pořadatelé z ÚAMK Nova Motocross Teamu Žamberk se stále více zaměřují na nejmladší z nich a těm to jde nesmírně k duhu.

Previous Next

Nejmladšímu členovi týmu KBS ÚAMK Unhošť Honzíkovi Houdkovi je ve čtvrtek 14. července deset let. Při svém druhém účinkování v motokrosovém mistrovství ČR skončil před týdnem v Jiníně ve třídě 50 ccm třináctý a patnáctý. Solidní vstup za řídítka závodní motorky, ale… Mladičký talentovaný sportovec si moc dobře rozumí také s fotbalovým míčem a bedlivě ho sleduje mimo jiných i pražská Sparta.

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK