Zpravodaj ÚAMK ČR - Silniční motocykly

Po nebezpečně vypadající nehodě ve 2. kole závodu MS Superbike v Magny-Cours se Ondřej Ježek, kterého podporuje ÚAMK, vrátil na trať, avšak body nezískal.

V portugalském Portimau se jel další závod MS Superbike a přestože to zprvu vypadalo, že český jezdec Ondřej Ježek, kterého podporuje i ÚAMK, možná ani na trať nevyjede, nakonec zajel dosud nejlepší výsledek této sezóny.

Závodní jezdec Ondřej Ježek, který jezdí závody MS Superbike, a na své kombinéze a závodním stroji Kawasaki ZX-10RR má i logo svého partnera ÚAMK, si zatím poslední závod na německém Lausitzringu pochvaluje. V přímém souboji porazil týmového kolegu Badoviniho a Davide Giugliana na tovární Hondě. K tomu mu samozřejmě blahopřejeme i my z automotoklubu.

Ondřej Ježek je jedním z jezdců, kteří jsou podporováni ÚAMK, a tak automotoklub těší každý jeho úspěch. Za takový lze v nesmírně konkurenčním prostředí MS Superbiků považovat tři body, které získal za 13. místo v květnové druhé jízdě v britském Donington Parku.

Vytoužené body do celkové klasifikace Ondřej Ježek z pátého kola MS Superbike v Imole nepřivezl. První závod byl předčasně ukončen kvůli vážné nehodě jeho konkurenta a ve druhém závodě měl sice bodovanou skupinu dlouho na dostřel, nakonec se však musel spokojit se 17. místem.

Premiérová sezóna v královské třídě Superbike je zatím pro Ondřeje Ježka velmi složitá. Jak se mu bude dařit na jeho historicky nejúspěšnější trati?

Strana 1 z 4

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK