Zpravodaj ÚAMK ČR - Silniční motocykly

I v následujícím roce uvidíme Ondřeje Ježka v elitní kategorii Superbike. Brněnský závodník se dohodl s týmem Guandalini Racing, kde bude jediným jezdcem této stáje.

Poslední závod sezóny MS Superbike v Kataru se Ondřeji Ježkovi vydařil a připsal si další 2 body do šampionátu. Celkově mu patří 22. příčka s 22 body na kontě. Takže letošní sezóna končí pro jezdce, který je podporován také naším automotoklubem ÚAMK, s úsměvem.

V prosluněném španělském Jerezu pokračoval seriál MS Superbiků. V sobotním závodě se dařilo českému zástupci Ondřeji Ježkovi, který na svém motocyklu Kawasaki ZX-10RR nese i znaky svého partnera – ÚAMK. My v autoklubu, stejně jako jeho fandové, jsme mu drželi palce a snad i to „pomohlo“. V prvním kole si český jezdec totiž připsal mistrovský bod za 15. místo.

Po nebezpečně vypadající nehodě ve 2. kole závodu MS Superbike v Magny-Cours se Ondřej Ježek, kterého podporuje ÚAMK, vrátil na trať, avšak body nezískal.

V portugalském Portimau se jel další závod MS Superbike a přestože to zprvu vypadalo, že český jezdec Ondřej Ježek, kterého podporuje i ÚAMK, možná ani na trať nevyjede, nakonec zajel dosud nejlepší výsledek této sezóny.

Závodní jezdec Ondřej Ježek, který jezdí závody MS Superbike, a na své kombinéze a závodním stroji Kawasaki ZX-10RR má i logo svého partnera ÚAMK, si zatím poslední závod na německém Lausitzringu pochvaluje. V přímém souboji porazil týmového kolegu Badoviniho a Davide Giugliana na tovární Hondě. K tomu mu samozřejmě blahopřejeme i my z automotoklubu.

Strana 1 z 5

© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK