Zpravodaj ÚAMK ČR - Silniční motocykly

Ondřej Ježek, Ayrton Badovini, Kawasaki ZX-10R 2016 a Andrea Grillini

Představení v Monte Carlu

V okouzlujícím prostředí Monackého knížectví zahájil Grillini Racing Team se svými jezdci Ondřejem Ježkem a Ayrtonem Badovinim sezonu 2017. Setkání se sponzory a přáteli se konalo v klubu La Rascasse, tedy přímo v poslední zatáčce Grand Prix Monaka formule 1.


Oficiálního představení týmu a designu motocyklu Kawasaki ZX-10R 2016, s nímž budou oba jezdci v příštím roce závodit, se zúčastnily téměř dvě stovky lidí.

„Děkuji všem, kteří jste přijali pozvání na dnešní slavnostní večer. Věřím, že s Ayrtonem a Ondrou vám předvedeme skvělé výsledky,“ řekl týmový šéf Andrea Grillini.

„V Monte Carlu jsem byl poprvé a musím uznat, že je to opravdu nádherné místo. Nechápu, jak tu můžou závodit formule. Doufám, že se mi někdy podaří tuto velkou cenu navštívit. Týmová prezentace se mi líbila, byl jsem hodně zvědavý, jak bude vypadat motorka. I když samozřejmě na design nejezdí, v mistrovství světa jsou důležité všechny detaily a Andrea v tomto ohledu odvedl dobrou práci,“ pochválil týmovou prezentaci Ondřej Ježek z brněnského ÚAMK Automotoklubu Královo Pole.

Po vánoční pauze je na pořadu lednové testování italské stáje Grillini Racing. Koncem února se týmy přesunou do Austrálie, kde se konají oficiální testy a úvodní závod mistrovství světa superbiků.

Foto: Archiv Ondřeje Ježka

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK