Zpravodaj ÚAMK ČR - Závody do vrchu

Previous Next

Dosud nejúspěšnější sezónu své kariéry má za sebou Tomáš Kučera - liberecký závodník, který letos se svým nadupaným lancerem v barvách pivovaru Svijany opanoval seriál závodů do vrchu EDDA Cup ve třídě E+2000. V absolutní klasifikaci tohoto poháru obsadil páté místo. Stejně jako v předchozích letech byl jeho největším rivalem Tomáš Košek z Hodkovic nad Mohelkou. Severočeskou nadvládu ve třídě E+2000 pak podtrhl svijanský junior Lukáš Kubíček.

Previous Next

Koukal jsem do historie, zatím každý ročník uzavíráme tím, že se sezóna povedla a byla lepší než ta předchozí.... Ano, je tomu tak, i letošní sezóna patřila k těm nejlepším. Asi již nikdo nedokáže zhodnotit, která byla ta úplně nej...

Previous Next

O minulém víkendu se na tradiční trati na Staré Živohošti úspěšně uzavřela jubilejní desátá sezóna nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu EDDA Cup 2017. V babím létě se na posledním závodě ještě naposledy bojovalo o body v jednotlivých třídách, které jsou v seriálu vypsány a i o umístění v celkovém pořadí podle koeficientu, v kterém promotér seriálu vyplácí peněžité prémie v celkové sumě přes 400 000 Kč nejlepší šestnáctce jezdců.

O následujícím víkendu na Staré Živohošti vyvrcholí posledním závodem letošní sezóna nezávislého seriálu závodů automobilů do vrchu EDDA Cup. Poslední závod na tradiční trati, vždy bohatě navštěvovaný příznivci motoristického sportu, přinese vyvrcholení celoročního úsilí jezdců v boji o pořadí v jednotlivých třídách i v celkovém pořadí.

Jsme na konci sezóny, v sobotu 9. září se odjel poslední závod v rámci Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu. Bylo to u nás ve Šternberku, na zkrácené trati 4800m, tedy s cílem na Lipinském oblouku. Počasí jezdcům přálo, a tak se bojovalo o poslední cenné body.

Strana 1 z 5

Přehled zpráv Autostylu


© 2015 ÚAMK. All Rights Reserved. Designed By ÚAMK