Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Pokud budeme soudit podle pojištění, pak v průměru na 302 000 Kč

Jestliže před deseti lety pojistná částka na riziko smrti u pojišťoven v Čechách činila v průměru asi 70 tisíc korun, nyní je to 302 tisíc korun. Ovšem nejvyšší pojistka například u společnosti Allianz v ČR dosahuje 80,6 milionu Kč. Kolik je tedy skutečně reálná cena života?

DKV: Porovnejte ceny paliv

Z kategorie: Aktuality

V ČR jsou cenové rozdíly u nafty až 5 Kč, dopravce s aplikací ušetří

Fakt, že například v ČR můžete načerpat o 5 Kč na litru levněji nebo naopak dráž, a podobné je to i v dalších zemích, přiměla společnost DKV Euro Service k tomu, že spustila svoji vylepšenou verzi aplikace pro chytré telefony s operačními systémy IOS a Android.

Celkem sedm vozů s pohonem všech kol, včetně Octavie liftback

Popularita provedení 4 x 4 je oprávněná, tyto verze vozidel totiž nabízejí možnost projet po horších vozovkách, za sněhu a dalších nepříznivých podmínek. Samozřejmě i za sucha nabízejí vyšší jistotu při ostřejším průjezdu zatáčkami a podobně. Zároveň dovolují táhnout přívěs až o hmotnosti 2 tuny (2.0 TDI , výkon 110 kW).

Odpovídá zástupce Ministerstva dopravy  

Evropské nařízení zavádějící povinnost u nových vozidel od 1. listopadu 2014 vybavit vozidla systémem měření tlaku v pneumatikách vyvolává řadu otázek: vztahuje se to na všechna osobní vozidla, včetně například vozidel z „výběhové série“, nebo dokonce vznikne povinnost dodatečně instalovat takovéto zařízení i do starší vozidel? 

Odebrání techničáku a povinná kontrola na STK

Od 1.1.2015 začne platit v ČR novela silničního zákona zaměřená na technický stav vozidel. Policie tak bude moci z místa poslat vozidlo na STK a nebo rovnou odebrat malý technický průkaz. 

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • Lyžařský areál Zadov
    Lyžařský areál Zadov Sleva 5%LYŽAŘSKÝ AREÁL NOVÉ HUTĚ - Zde můžete využít náš vlek Tatrapoma, s nejdelší 1…
  • Skywalkers
    Skywalkers Sleva 10% Tandemový seskok padákem je unikátní, nevšední a nejsnadnější způsob jak zažít fantastický adrenalinový pocit spojený s…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda