Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Třetí místo, první pódium sezóny, zlobivá spojka, divoký manévr, křeče v ruce a spokojenost s konstantními výkony. To byl druhý letošní závod Světového poháru Superstock 1000 z pohledu brněnského jezdce ÚAMK AMK Královo Pole Ondřeje Ježka, jenž hájí týmové barvy TripleM by Barni Racing Ducati.

Nova Motocross Cup 2015 zahájil v sobotu v Opatově u Svitav. Nádherné jarní počasí přilákalo na motokrosové závodiště bezmála 180 soupeřů. Ti v dětských a mládežnických kategoriích čelili tlaku přísného dozoru rodičů i pořadatelů z  ÚAMK Nova Motocross Teamu Žamberk. Všichni bojovali až do roztrhání těla a v cíli měli z výkonů náramnou radost.

První soutěž devítidílného seriálu mistrovství České republiky v cyklotrialu vyhrál v sobotu v Brně – Kníničkách v kategorii Elite suverénně Václav Kolář z ÚAMK AMK Biketrial Blansko před Slovákem Jánem Kočišem a třetí skončil David Herka z ÚAMK Automotoklub Mladost Hodonín. Závod měl mezinárodní atmosféru díky účasti početné výpravy ze Slovenska.

V sobotu 25. dubna začíná prvním dílem letošní seriál Mistrovství České republiky v biketrialu. Pořadatelem je ÚAMK-AMK Staré Brno, soutěž se koná u přehrady v areálu technických sportů v Brně - Kníničkách. Mezi startujícími nebude chybět ani loňský světový a evropský šampion v nejprestižnější kategorii Elite Václav Kolář.

První ostrý závod minikárové sezóny, který se jede o putovní Pohár prezidenta ÚAMK, se koná tuto sobotu 25.4.2015 na nové trati u Sudoměře. Pořádající Minikárklub při ÚAMK-Automotoklubu Škoda Mladá Boleslav nasadí do slalomového klání 29 jezdců.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • Hotel PANORAMA
    Hotel PANORAMA Sleva na ubytování 15 % Hotel PANORAMA ** se nachází na ORLICKÉ PŘEHRADĚ v Klučenicích-Podskalí,…
  • BEST WESTERN Hotel Hungaria
    až 20% Moderní hotel se staletou tradicí v centru města, několik minut od železniční…

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda