Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Český motocyklový závodník Ondřej Ježek z týmu TripleM by Barni Racing Ducati se po úvodu v Aragonu plně soustředí na druhé pokračování Světového poháru Superstock 1000 tento víkend v Assenu. Na okruhu ve španělském Aragonu dojel pátý a do tabulky si připsal 11 bodů. V neděli jich hodlá přidat víc.

V sobotu a v neděli změří síly světová bikrosová elita v Manchesteru. Českou republiku budou reprezentovat ve Světovém poháru Jan ŠvubDominikem Topinkou z ÚAMK Bikrosclubu Řepy, Aneta Hladíková, Štěpán Tumpach a Marcel Pešek z TJ BMX Pardubice a Romana Labounková z ÚAMK Bikrosklubu Jeseník. V nejsilnější konkurenci bude tentokrát bodovat do rankingu pro OH v Rio de Janeiru v kategorii elite 64 mužů a 32 žen. Podle předchozích výsledků by tyto hranice měly být zdolatelné pro obě dámy a největší čáku mezi pány mají zřejmě Švub s Tumpachem.

Kaláb chce mistrovský titul

Z kategorie: Sport

Na maďarském Pannonianringu v Sarvaru zahájí o víkendu Igor Kaláb z týmu MBNS Triumph novou sezónu silničních motocyklových závodů třídy Supersport. Úvodní klání sice ještě do prestižního seriálu FIM Europe Alpe Adria Championship nepatří, nicméně budou se v něm rozdělovat první body Mistrovství ČR. V roce 2015 chce závodník ÚAMK – AMK Revena Brno uspět na novém stroji Triumph Daytona 675R v domácím i aplském šampionátu.

Povedená Rallye Praha Revival

Z kategorie: Sport

Slavnostním ceremoniálem v neděli v 16 hodin v Praze v Radotíně skončil letošní pátý ročník orientační automobilové soutěže Rallye Praha Revival. Ze 176 startujících dokázalo dovést své auto do cíle 133 posádek. Během tří etap od pátku do neděle absolvovaly 570 km, část z nich se jela po nezpevněných komunikacích s dvanácti zastaveními v Show Section. Sice se nejednalo o rychlostní zkoušky, přesto všichni účastníci Memoriálu Dalibora Janka v uzavřených prostorách ukázali, zač jsou toho loket.

Valašskou rally 2015 vyhrála slovensko-česká posádka Martin Kočí, Lukáš Kostka. O pět a půl sekundy za ní dojeli druzí Poláci Grzegorz Grzyb, Robert Hundla před svými krajany Lukaszem Habajem a Piotrem Wošem. Všichni nejlepší absolvovali 34. ročník populární soutěže ve vozech Ford Fiesta R5. Čtyřicet sekund za stupni vítězů finišovali čtvrtí Martin Vlček s Jindřiškou Žákovou z ČR ve Škodě Fabia S2000, kteří zároveň dominovali v hodnocení Poháru 2+. V mistrovství ČR v RallySprintu zvítězili Egon Smékal a Monika Hýbnerová s Citroënem DS3 R3T.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda