Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

V pondělí 30. března byl český motocyklový závodník Ondřej Ježek hostem pořadu TV Nova Snídaně s Novou. A na tuto návštěvu jen tak nezapomene nejen on, ale ani moderátorka Gabriela Partyšová. Jezdec týmu TripleM by Barni Racing Ducati s sebou do studia přinesl závodní kombinézu, do které se půvabná tmavovláska nasoukala. Když si ji však chtěla sundat, nastal problém. Nešlo to.

 

Výsledek obrázku pro opravy nuseláku v praze

V Praze začíná čtveřice zásadních omezení

Jaro je obdobím, kdy po „zimním spánku“ probouzejí i sváteční jezdci svoje automobily, takže silnice, včetně hlavního města Prahy, se více zaplní. Zároveň s tím začínají jarní práce na vozovkách. Silničáři samozřejmě mají plné ruce práce. To nijak zásadně nás řidiče neomezí, zato velké stavební akce…. Se čtyřmi takovými, které začínají v březnu, musíme počítat v Praze a při příjezdu k ní.

 

Reflexní prvky pro chodce

Z kategorie: Aktuality
Výsledek obrázku pro reflexní prvky

Novela zákona o provozu na pozemních komunikacích kromě jiného předpokládá, že chodci mimo obce budou muset za snížené viditelnosti používat na svém oblečení reflexní prvky. Dodejme hned, že podobná ustanovení už nějakou dobu platí v okolních zemích, včetně Slovenska.

 

Týden strávil nejlepší český motocyklový závodník loňského roku podle serveru BikeRacing.cz Ondřej Ježek při pilování formy před novou sezónou ve Španělsku. A parťákem v tvrdé přípravě mu nebyl nikdo menší než domácí hvězda Carlos Checa. 

Marně se snažím získat informaci, zda je povinné používat autosedačku i v autobusu.

Marek Toníček

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda