Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Po letech sporů, vůz mýtné je nyní 01.01.2016 vlastně přijít

Německý Spolkový sněm dnes schválil dálniční mýtné pro osobní auta od roku 2016. Poplatek v roční výši až 130 eur (3550 Kč) dopadne hlavně na zahraniční řidiče, neboť Němcům se o roční mýtné následně sníží daň z vlastnictví vozidla. Pro ekologicky šetrnější vozy bude mýtné nižší. Poplatky však značně prodraží cestování českých řidičů na sever a jihozápad Evropy.

 

T&T tváří Barumky

Z kategorie: Sport

 

Nejvýznamnější automobilovou soutěží na území České republiky bude letos 28. – 30. srpna, stejně jako v příštím roce, Barum Czech Rally Zlín. Za ambasadory si zlínští pořadatelé vybrali posádku Jaromír Tarabus, Daniel Trunkát (na fotu v opačném pořadí), přezdívanou T&T.

 

Dotazy motoristů

Městský soud v Praze vydáním předběžného opatření zakázal Autoklubu ČR (AČR), vedeném Romanem Ječmínkem a Janem Šťovíčkem, vynucovat členství v AČR pro všechny žadatele licencí. Licence je třeba k účasti v závodech i jejich organizování.

 

Dotazy motoristů

Duben je celosvětově měsícem bezpečnosti na silnicích, nicméně úkolem ÚAMK je zvyšovat bezpečnost provozu každý den, což činí zodpovědně a úspěšně již šestnáct let. Hledání správné cesty zvýšení dopravní bezpečnosti znamená korektně vyhodnocovat příčiny nehod, aby výstupy měly správný dopad na snížení následků z nich.

 

Výsledek obrázku pro tunel blanka

Po otevření tunelového komplexu Blanka se musí řidiči připravit na řadu změn v dopravě

Přibudou nové semafory, zákazy pro nákladní vozidla nad 12 tun a nový autobusový spoj mezi Smíchovem a Dejvicemi. Kde všude se změní dopravní situace, jsme pro vás zjišťovali přímo u Technické správy komunikací (TSK).

 

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda