Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Při jízdě po našem území neplatí a hrozí za to vysoké pokuty i další postihy

Česká policie upozoňuje na nový nešvar českých řidičů. Tím je jízda s vozem s převozní značkou ze SRN na území České republiky. Říkáte si v čem je problém a čeho se dopouštím? Ono jich je hned několik.

Alkohol: Cyklisti, pozor!

Z kategorie: Aktuality

Při jízdě na kole pod vlivem alkoholu hrozí vysoké pokuty!

Letní výlet na kole, jedno dvě piva během přestávky na oběd, a pak pokračovat dál? Cyklisté by si měli dávat pozor, protože při jízdě na kole pod vlivem alkoholu hrozí vysoké pokuty, a to nejen u nás, ale i po celé Evropě. ÚAMK připravil přehled vybraných evropských zemí, povoleného množství alkoholu „za řidítky“ a postihů, se kterými případní viníci musí počítat.

30 km/h: Ano či ne?

Z kategorie: Aktuality

Británie varuje – nízká rychlost vytváří iluzi nezranitelnosti

Stává se z ní zaklínadlo – třicítka. Vše zachrání zavedení ve městě omezené rychlosti na 30 km/h. Měst, která se rozhodla zavést ve svých částech tuto omezenou rychlost je celá řada: Paříž, Londýn, Praha… A?!

Dají se u nás pořídit měsíční dálniční známky do Maďarska, Rumunska a Bulharska? Kupovat je cestou bývá občas dosti obtížné, zvláště dále na Balkáně.

Jiří Ondráček

Za 32 let se celkem prodalo 12 milionů kusů 

Pokud bychom chtěli, mohli bychom říct, že počet vyrobených modelů Opel Corsa by za dobu své výroby (od roku 1982) stačil pro každého občana České republiky. Není to nadsázka, protože celkem se jich vyrobilo 12 milionů a tento model patří mezi neprodávanější vozy v Evropě.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda