Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Kaláb: Další „double“

Z kategorie: Sport

Český motocyklový jezdec vyhrál v Mostě i Poznani

Tak zvaný „double“, tedy vyhrát dva závody po sobě, se podařil českému jezdci Igoru Kalábovi na jeho motocyklu Triumph Daytona 675.

Výstaviště Praha-Holešovice bude patřit motocyklům a dobré zábavě

Moto sraz nazvaný Prague Harley Days 2014 dostal pro letošní rok novou podobu. Není už místem setkání jen majitelů amerických motocyklů Harley-Davidson, ale všech fandů jak této značky, tak obecně jedné stopy a dobré zábavy vůbec. Hovoříme o dnech 29. až 30. srpna a výstavišti v pražských Holešovicích.

Policie navrhuje v minimálně 11 úsecích zvýšit rychlost   

Slovenský policejní prezident Tibor Gašpar je pro, aby se na úsecích, kde je to možné, odpovídá tomu jak bezpečnost, tak stav vozovek i přehlednost a další kritéria, byla zvýšena maximální povolená rychlost. Přičemž podle jeho slov se nejedná jen o silnice první třídy, kde mají vytipováno nyní asi 11 úseků, kde lze podle policie rychlost zvednout.

Nejhorší na světě jsou zácpy v Moskvě, Istanbulu a Rio de Janeiru

Samozřejmě, že žehráme na pražské kolony na silnicích, a to oprávněně, ale to stále není nic proti tomu, co například zažívají naši sousedé na severu – Varšava je na 7. místě na světě v délce kolon. Nizozemská společnost Tom Tom totiž vypracovala tabulku 10 nejvíce ucpaných měst.

Porucha (nejen) na dálnici se může přihodit rychle. ÚAMK připravil sled bodů, jak správně postupovat v případě, kdy při rychlosti 130 km/h například píchnete.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • OREA Hotel Voroněž I ****
    OREA Hotel Voroněž I **** Sleva 10%OREA Hotel Voroněž I je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města. Kvalita…
  • OREA Hotel Voroněž II***
    OREA Hotel Voroněž II*** Sleva 10%OREA Hotel Voroněž II je umístěn v těsné blízkosti brněnského výstaviště ve středu města.…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda