Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Dojet domů

Z kategorie: Aktuality

Dovolená v Rakousku hrozila nechtěným prodloužením. Pomohl automotoklub 

Návrat domů ze zahraniční dovolené je okamžikem, kdy byste se nejraději už viděli na gauči ve svém obývacím pokoji. Takže když v takovýto okamžik má váš vůz poruchu, je to obzvláště nepříjemné, rodina je nervózní, představa zdržení je nepříjemná. Nicméně i to se stává.

Většina alpských průsmyků je na zimu uzavřena!

Kdo se vydává na cestu do Alp, bude se muset vyhnout velkému množství vysokohorských silničních komunikací. V zimních měsících se pravidelně každoročně uzavírají vysokohorské silnice a průsmyky silnic. Tyto uzavírky běžně platí až do jara. Přehled uzavřených úseků naleznete uceleně u nás. 

 

Apelujeme na přísnější zákony, zavedení ochrany ze strany výrobců proti přetočení tachometru, zaznamenávání stavu kilometrů při každém servisu vozu a kilometrovou databanku v celé Evropské unii.

Používání bezpečnostních pásů u těhotných žen

Nezpůsobí bezpečnostní pás nastávající matce více škody nežli užitku? Mnoho dotazů nám chodí od lidí co si přečetli v diskuzi na internetu, že poutání je horší než nebýt vůbec připoután. Po výsledcích našeho crash testu a diskuzi s odborníky však můžeme říci: „Pokud jede těhotná žena v autě, měla by se vždy poutat.“

Statistika podle počtu smrtelných nehod k počtu obyvatel

Kde je na silnicích bezpečněji? Tam kde absolutně zahyne nejméně lidí vinou automobilových havárií, nebo kde je příznivější poměrně počtu najetých kilometrů a úmrtí, či tam, kde je nejméně úmrtí na 100 000 obyvatel?

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda