Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Podvodníci v Německu

Z kategorie: Aktuality

Dejte si pozor v Německu na dálniční podvodníky!

Motoristé na německých silnicích musí být v letní turistické sezóně více ostražití. V současné době se tam pohybuje skupina podvodníků, která se snaží zneužít pro svůj prospěch ochoty motoristů.

Šampionát ve sjezdu se odehraje 25. až 27. 7. ve Kdyni-Koráb

ÚAMK je hrdý na to, že je partnerem českého týmu jezdců minikár, kteří se po řadu let umisťují na nejvyšších místech v jednotlivých věkových kategoriích. Zároveň podporuje pořadatelství Mistrovství Evropy ve jezdu, které se bude konat o tomto víkendu v místě Kdyně-Koráb.

I takovýto případ se stát může. Samozřejmě se nejedná o nově vyrobené vozy z Japonska, které procházejí kontrolou, ale po poškození jaderné elektrárny Fukušima, byla ozářena ojetá auta. Přirozeně, že levostranné řízení není pro evropské a tedy i české zákazníky zajímavé, ale občas jsme ochotni si zakoupit mimořádné japonské sportovní kusy, které se jinak „sehnat“ nedají.

Při jízdě po našem území neplatí a hrozí za to vysoké pokuty i další postihy

Česká policie upozoňuje na nový nešvar českých řidičů. Tím je jízda s vozem s převozní značkou ze SRN na území České republiky. Říkáte si v čem je problém a čeho se dopouštím? Ono jich je hned několik.

Alkohol: Cyklisti, pozor!

Z kategorie: Aktuality

Při jízdě na kole pod vlivem alkoholu hrozí vysoké pokuty!

Letní výlet na kole, jedno dvě piva během přestávky na oběd, a pak pokračovat dál? Cyklisté by si měli dávat pozor, protože při jízdě na kole pod vlivem alkoholu hrozí vysoké pokuty, a to nejen u nás, ale i po celé Evropě. ÚAMK připravil přehled vybraných evropských zemí, povoleného množství alkoholu „za řidítky“ a postihů, se kterými případní viníci musí počítat.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda