Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Většina alpských průsmyků se na zimu uzavírá!

Kdo se vydává na cestu do Alp, bude se muset vyhnout velkému množství vysokohorských silničních komunikací. V zimních měsících se pravidelně každoročně uzavírají vysokohorské silnice a průsmyky silnic. Tyto uzavírky běžně platí až do jara. Přehled uzavřených úseků naleznete uceleně jen u nás. 

85. ročník výstavy v Ženevě bude opět nabitý novinkami na čtyřech kolech 

Asi bychom nenazvali 85. ročník nějakým výročním či slavnostním, nicméně přesto přinese odhadem asi 50 světových a evropských i dalších zásadních premiér. Je jen na vás, které značce dáváte přednost, a na jakou novinku, ze které stáje, se nejvíce těšíte.

Od 5. do 15. března patří Ženeva automobilům, jak tam nejlépe?

Ženevský autosalon na výstavišti Palexpo, s jeho šesti halami, opět přiláká všechny, kdo chtějí vidět novinky na čtyřech kolech. Obvyklé „norma“ říká, že na motor show se představí asi padesátka světových a evropských premiér. Ani ve dnech 5. až 15. března (před zahájením dva dny patří novinářům a odborníkům) tomu nebude jinak. Letos se na slavnou výstavu automobilů a příslušenství vydáme i my z tiskového oddělení ÚAMK. Škoda Superb a další novinky jsou dostatečným důvodem.

Něžné pohlaví dává přednost luxusu, vyhrál Mercedes S

Jednou z řady soutěží, které jsou celosvětově pořádány, je i ryze ženské hlasování Women´s car of the Year, které volí nejlepší auto roku pro ženy. O vítězi rozhoduje 23 motoristických novinářek z celého světa. 

Nejvyššího hodnocení, tedy 5 hvězdiček dosáhla i Kia Sorento

Přísnější podmínky pro udělování hvězdiček při crash testech nezávislé mezinárodní organizace EuroNCAP vedly k tomu, že někteří výrobci se musejí zamýšlet nad úrovní zjištění bezpečnosti svých vozidel. To v zatím poslední várce testů potkalo Dacii Logan MCV.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda