Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Celkem 18 036 nákladních vozidel má národ na slevu

Každá mince má dvě strany, o tom není třeba nikoho přesvědčovat. A tak je tomu i v případě zvoleného systému mýtného pro nákladní automobily. V Čechách je jeden, za pomoci mýtných bran, na Slovensku zase jiný, řekli bychom na bázi satelitu.

Chystané emisní plakety „uzavřou“ hlavní město

Myšlenka veskrze chválihodná – snížit emise ve městech zavedením emisních zón, které nebudou dovolovat vjezd starších vozidel. Věc již zcela běžná například v Německu, Nizozemsku, Velké Británii a dalších zemích.

Už 18 let existují v hlavním městě parkovací zóny. A co dál?

Kdo by si nestěžoval na systém parkovacích zón v Praze – buď má garáž či stání nebo je prostě chodec. Jinými slovy, za bezmála dvacet let existence parkovacích zón v českém hlavním městě nebyl zvolen takový systém, který by vyhovoval jak rezidentům, tak „přespolním“.

Chystáme se na lyžování do Alp. Jak je to s rakouskou legislativou o minimální hloubce vzorku pneumatiky?

Jan Humpl

Putování Evropou

Z kategorie: Testy

Ve kterých městech turisté utratí nejvíc peněz, a kde je naopak cestování vyjde velmi levně?

Během poznávacích cestách evropskými městy je jedna věc, kterou téměř povinně musí absolvovat každý turista: okružní cesta městem. 

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • Paintball Club Milovice, o.s.
    Paintball Club Milovice, o.s. Sleva 20%Chcete si zahrát adrenalinovou hru paintball? Už vás nebaví hrát na pneumatikách na paletách…
  • Penzion Bene
    Penzion Bene Sleva 10 - 30% V západní oblasti Českomoravské vrchoviny na úpatí Železných hor v…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda