Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Dát nohu z plynu je to základní doporučení 

Možná to zní velmi jednoduše, ale je to fakt – prvním a nejefektivnějším krokem, jak se vyhnout nebezpečným situacím na podzimních silnicích, plných mokra, listí a mlhy, je ubrat plyn. Tedy jezdit nižší rychlostí a být obezřetnější. Proč?

Stylovější MPV přijíždí ve dvou variantách pěti a sedmi místné

Na začátku příštího roku můžeme očekávat příjezd nových vozů Ford: C-Max a Grand C-Max. Je to už přes 11 let, co byl tento model MPV poprvé uveden na evropský trh. Zatím si ho pořídilo 1,2 milionu zájemců. Jeho modernizovaná podoba bude zanedlouho uvedena i na český trh.

10 tisíc za sedan, 20 tisíc za kombi, diesel o 80 tisíc více

Modernizovaný Ford Focus má výbavu a základní cenu odpovídající své třídě. Je nabízen ve třech stupních výbavy, ve třech karoseriích a s motory začínajícími na objemu 1,0 l. Základní cena: 336 900 Kč.

Pod dohledem nového zařízení Motes budou opravované úseky

Asi si všichni pamatujeme, jaký boom zažily radary umisťované ve městech a obcích celé naší vlasti. Do okamžiku, kdy radnice zjistily, že jejich měření nelze použít pro vymáhání pokut na těch, kdo překračují povolenou rychlost. Stal se z nich nástroj prevence – zdvižený prst: jedeš rychle, zpomal!

Celkem v Německu zmizelo vloni 19 000 osobních vozů

Tomu, že nejvíce kradenými osobními vozy v Čechách jsou vozy Škoda, se asi nepodiví nikdo. Nejvíce se jich prodá nových, nejvíce je jejich mezi lidmi, takže logicky – nejvíce jich zmizí. Podobná situace jako s vozy Volkswagen v Německu, kdyby ne Saska…

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda