Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Bikrosaři z klubů ÚAMK při třetím a čtvrtém kole Evropské ligy v Kampenu nezklamali, nicméně se k nim tentokrát štěstěna obrátila zády. Romana Labounková z Jeseníka skončila v sobotu devátá a řepský Jan Švub ve stejný den až dvacátý.

Chcete pracovat v našem kolektivu, zajímá vás sport a umíte výborně anglicky? Jste tedy vhodným kandidátem.

 

Zatím jen na domácích autokrosových tratích zahájí za 14 dnů sezonu tým ÚAMK Automotoklub Hamry nad Sázavou. Do žlutomodrých barev ÚAMK vyladili svoji buginu konstruktér Jan Voříšek a jezdec Luboš Novotný.

Na svátek čarodějnic odstartoval v sobotu třetí ročník Cyklotrialových her mládeže v Hamrech nad Sázavou. Po celý den bedlivě sledovala 42 mladých sportovců spolu s třináctkou těch odrostlejších bába na koštěti na vrcholu proutěné hranice přímo v centru trialparku místního ÚAMK automotoklubu. Také na počest všech zúčastněných pak večer zdárně vzplanula.

Sedmý skončil v neděli v italské Imole v pátém závodě mistrovství světa silničních motocyklů třídy Supersport Ondřej Ježek z ÚAMK Automotoklubu Královo Pole. Po kvalitním výkonu dosáhl jezdec italské stáje Go Eleven historicky nejlepšího českého výsledku v této kubatuře a prodral se na devátou pozici v průběžném hodnocení.

Na „domácí“ italské půdě v Imole absolvuje o víkendu Ondřej Ježek z ÚAMK Automotoklubu Královo Pole pátý závod MS silničních motocyklů třídy Supersport. V dosavadním průběhu šampionátu získal jezdec italské stáje Go Eleven 23 bodů a je zatím jedenáctý. V Imole se Ondrovi daří, poslední tři roky stál pokaždé na stupních vítězů a v roce 2014 závod kategorie litrových Superstocků tady dokonce vyhrál.

Pětidílný seriál Cyklotrialových her mládeže odstartuje v sobotu 30. dubna v Hamrech nad Sázavou. V trialparku místního ÚAMK klubu budou bojovat děti a mládež do 16 let o nominační body na Světové hry mládeže 2016, které se konají od 6. do 7. srpna v německém Freiamtu.

Prezident Mezinárodní automobilové federace FIA Jean Todt odstartuje New Energies Rallye, která je na programu od 26. do 29. května v Českém Krumlově. Jedna z nejvýznamnějších osobností světového motorismu přijala pozvání do České republiky od prezidenta ÚAMK a viceprezidenta FIA pro Region 1 Oldřicha Vaníčka. Francouz přicestuje na jih Čech už ve čtvrtek 26. května.

Strana 1 z 70

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • Babycar
    Otevírací doba:pondělí až pátek 9:00 - 18:00 sobota 9:00 - 12:00 Exkluzivní sleva pro…
  • Hertz Trieste
    sleva 10% Autopůjčovna HERTZ je jednou z nejstarších a největších autopůjčoven na světě. Operuje…

Další zprávy >>

 

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

ABA - 1240Autocentrum - VEROLDServis 24CK Autoturist*** Hotel FONTÁNA** Hotel PANORAMA