Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Tropické počasí sportovce ani pořadatele sportovně – společenských akcí o nastávajícím víkendu rozhodně šetřit nebude. Do zahraničí vyrazí na neděli biketrialisté. Italské Sonico hostí finále Evropského poháru a česká biketrialová jednička a evropský i světový šampion Václav KolářÚAMK Biketrial Blansko má našlápnuto ke druhému letošnímu mezinárodnímu titulu po obhajobě prvenství při ME.

Jan Sejkora junior z SBS Jablonec nad Nisou vyhrál kategorii do 13 let a jezdec ÚAMK Škoda Mladá Boleslav Jan Šimůnek skončil třetí ve skupině do 17 let o minulém víkendu při 3. kole Evropského poháru sjezdových minikár v italské Cortaccii. Ostatní čeští reprezentanti se na stupně vítězů neprosadili.

Nezávislý seriál závodů automobilů do vrchu EDDA cup 2015 se v sobotu 4. července vrátí po několikaleté přestávce na populární trať ze Zbraslavi na Točnou, která měří 3300 metrů a má převýšení 120 metrů. Šesté pokračování desetidílného seriálu slibuje napínavé a dramatické závody. Pořadatel závodu je ÚAMK Sdružení českého autosportu.

Přesně za týden 9. července odstartuje místopředseda Senátu ČR Přemysl Sobotka z nádvoří své úřadovny v Praze 16. mezinárodní setkání příznivců historických vozidel s názvem Retro Prague Historic Rally 2015. Hlavním organizátorem je společnost Retro Prague spolu s Klubem historických vozidel v ÚAMK.

Dvouměsíční akci „Bezpečné léto v Pardubickém kraji“ zahájil v úterý 30. června na Komenského náměstí v Pardubicích hejtman Martin Netolický. Jezdi bezpečně!, tak nazvali organizátoři z Krajského úřadu města Pardubic společně s ÚAMK setkání před začátkem prázdnin. To patří do třináctidílného seriálu ÚAMK Road Safety Days 2015 po krajských městech ČR a je hrazeno z Fondu zábrany škod České kanceláře pojistitelů.

Ke dni 1. července roku 2015: zákaz nosit jakékoli zařízení, které je schopné vysílat zvuk do ucha při jízdě na kole nebo

Aktuální informace Ředitelství silnic a dálnic a Ústředního automotoklubu o chystaných i probíhajících uzavírkách na nejdůležitějších prázdninových trasách. Přidali jsme i informaci o změnách v předpisech ve Francii.

 

BMX jezdec Tomáš KloudaÚAMK Bikrosclubu Řepy byl nejúspěšnějším českým závodníkem při nedělní Velké ceně Prahy 8 v Bohnicích, která se jela zároveň jako kvalifikace C1 do národního koeficientu pro Olympijské hry 2016 v Rio de Janeiru. Trofej vyhrál Dán Jimmi Therkelsen před Maďarem Patrikem Szoboszlaiem a Kloudou.

Bikrosařka Romana LabounkováÚAMK Bikrosklubu Jeseník má po nedělním nešťastném finále prvních Evropských her v Baku před sebou zřejmě již jen dva zásadní sportovní vrcholy této sezóny. O příštím víkendu mistrovství republiky v Brně a o týden později evropský šampionát v nizozemském Erpu. Osobní „Everest“ zdolala krátce před hrami v Ázerbájdžánu, když úspěšně složila náročnou státní zkoušku z fyzioterapie a obdržela akademický titul Bc. na Masarykově univerzitě v Brně.

Strana 1 z 36

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • ABA autoservis - Praha
    ABA autoservis - Praha Sleva 5% na nákup pneu Sleva 15% na práci pneuservisu Sleva 15% na práci…
  • Hertz Celje
    sleva 10% Autopůjčovna HERTZ je jednou z nejstarších a největších autopůjčoven na světě. Operuje…

Další zprávy >>

 

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda