Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Už 18 let existují v hlavním městě parkovací zóny. A co dál?

Kdo by si nestěžoval na systém parkovacích zón v Praze – buď má garáž či stání nebo je prostě chodec. Jinými slovy, za bezmála dvacet let existence parkovacích zón v českém hlavním městě nebyl zvolen takový systém, který by vyhovoval jak rezidentům, tak „přespolním“.

Chystáme se na lyžování do Alp. Jak je to s rakouskou legislativou o minimální hloubce vzorku pneumatiky?

Jan Humpl

Putování Evropou

Z kategorie: Testy

Ve kterých městech turisté utratí nejvíc peněz, a kde je naopak cestování vyjde velmi levně?

Během poznávacích cestách evropskými městy je jedna věc, kterou téměř povinně musí absolvovat každý turista: okružní cesta městem. 

Tři důvody proč nové systémy – města, senioři, ženy

Nikdo jistě nepochybuje o tom, že elektronické systémy se budou stále více zabydlovat v moderních automobilech. Je však otázkou – mířit tím k vozům bez řidiče? Nebo se zaměřit na pomoc konkrétním skupinám řidičů?

Aliance Renault-Nissan definitivně ovládla ruskou automobilku

V polovině léta se definitivně uzavřel proces ovládnutí společnosti Avtovaz se závodem v Togliatti, když aliance Renault-Nissan získala kontrolní podíl 74,51 procenta. Zbytek zůstává ruské vládě. Celý proces ovládnutí společnosti začal v roce 2008 koupí čtvrtinového balíku akcií. Dnes francouzsko-japonská společnost Avtovat zcela ovládá.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • Cyklopenzion Kasper
    Cyklopenzion Kasper Rodinný tříhvězdičkový penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Jindřichova Hradce, jen pár kroků…
  • Motorest Naháč
    Motorest Naháč Sleva 10%Restaurace s nabídkou tradiční domácí kuchyně doplněné o moderní trendy. V nabídce sázíme…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda