Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Školáci se musí naučit 6 základních pravidel, řidiči ohleduplnosti

Bezpečnost na silnicích na začátku školního roku máme v rukou my – dospělí. Očekávat od dětí, že budou mít správný odhad rychlosti vozidel, znát dopravní předpisy, chovat se jako dospělí… to prostě nelze. Co tedy pro bezpečnost udělat?

Statistiky krádeží jasně říkají, že je na místě dobře si svůj vůz zabezpečit, nenechávat v něm cenné věci, nelákat drahými litými koly, nezajištěným přístupem k palivové nádrži… Tyto rady a ostražitost majitele vás stejně mohou zradit. Osobní automobily se zkrátka kradou. Kde nejvíce?

První pololetí prodeje s šestiprocentním nárůstem

Celkem pět milionů osobních automobilů prodal koncern Volkswagen za první pololetí letošního roku, což představuje nárůst o šest procent.

Za pololetí se prodalo téměř 7 milionů nových vozů

Stále žehráme na ekonomickou situaci, která se zásadně nemění. Přesto si například automobilový průmysl, byť je z dlouhodobého hlediska v útlumu, nemůže až zase tolik stěžovat. Posledních 10 měsíců jsou prodeje se znaménkem plus, tedy vyšší než za stejně dlouhé předchozí období.

Kaláb: Další „double“

Z kategorie: Sport

Český motocyklový jezdec vyhrál v Mostě i Poznani

Tak zvaný „double“, tedy vyhrát dva závody po sobě, se podařil českému jezdci Igoru Kalábovi na jeho motocyklu Triumph Daytona 675.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • B/W Hotel Kampa****
    B/W Hotel Kampa**** Sleva 10% Best Western Hotel Kampa je originálně zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel v centru historické části hlavního…
  • B/W GRAND HOTEL*** - UH
    B/W GRAND HOTEL*** - UH Sleva 10% BW Hotel GRAND*** nabízí komfortní ubytování v jedno a dvoulůžkových pokojích a ve…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda