Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Test: Džíny na motorku

Z kategorie: Testy

Ležérní džínové kalhoty by měly splňovat nejen optické nároky, ale zaručit také pohodlí a především bezpečnost. Spojit skvělý vzhled s bezpečnostními kritérii džínů na motorku ale není jednoduché. Německý autoklub ADAC spolu s ÚAMK a dalšími autokluby v Evropě otestovaly sedm modelů speciálních džínových kalhot pro motocyklisty v cenové relaci od 200 do 400 eur.

Test: Trajekty

Z kategorie: Testy

Během dvou týdnů bylo zkontrolováno 18 lodí Evropy

Kdo by neznal příběh italské lodi Costa Concordia nebo nedávný případ jihokorejského plavidla z poloviny dubna letošního roku, kdy zahynulo celkem 302 lidí, z toho 250 dětí školního věku, přičemž posádka lodi je instruovala, aby zůstali na palubě, zatímco námořníci opustili potápějící se loď. Jak bezpečné tedy jsou lodě a trajekty, na jejichž paluby o dovolených nastupujeme?

Pori: 81. Rally FICC

Z kategorie: Aktuality

Dne 25.7.2014 byla ve finském městě Pori slavnostně zahájena 81. Rally FICC (Mezinárodní federace campingu a caravaningu) - každoroční celosvětové setkání milovníků tohoto způsobu cestování a trávení volného času. Letos se na tuto významnou mezinárodní akci konanou ve dnech 25.-31.7.  sjelo více jak 1300 účastníků z 27 zemí světa.

Není žádným tajemstvím, že pokud jde o celkové prodeje nových vozů v Evropě, není situace stále nijak růžová. No a zároveň s tím nepřestává platit, že hvězdou č. 1 v prodejích jsou dlouhodobě vozy kategorie nižší střední třídy, tedy „golf kategorie“. Co z toho vyplývá? Že vozy střední třídy to nemají právě lehké.

Podvodníci v Německu

Z kategorie: Aktuality

Dejte si pozor v Německu na dálniční podvodníky!

Motoristé na německých silnicích musí být v letní turistické sezóně více ostražití. V současné době se tam pohybuje skupina podvodníků, která se snaží zneužít pro svůj prospěch ochoty motoristů.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • NejlevnějšíPNEU.cz
    NejlevnějšíPNEU.cz Internetový obchod NejlevnějšíPNEU.cz Vám zaručuje nejnižší ceny, nejširší výběr a nejrychlejší dodání pneumatik, ALU a plechových…
  • Agip Chvojenec
    Agip Chvojenec Sleva 1Kč/l


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda