Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Pori: 81. Rally FICC

Z kategorie: Aktuality

Dne 25.7.2014 byla ve finském městě Pori slavnostně zahájena 81. Rally FICC (Mezinárodní federace campingu a caravaningu) - každoroční celosvětové setkání milovníků tohoto způsobu cestování a trávení volného času. Letos se na tuto významnou mezinárodní akci konanou ve dnech 25.-31.7.  sjelo více jak 1300 účastníků z 27 zemí světa.

Není žádným tajemstvím, že pokud jde o celkové prodeje nových vozů v Evropě, není situace stále nijak růžová. No a zároveň s tím nepřestává platit, že hvězdou č. 1 v prodejích jsou dlouhodobě vozy kategorie nižší střední třídy, tedy „golf kategorie“. Co z toho vyplývá? Že vozy střední třídy to nemají právě lehké.

Podvodníci v Německu

Z kategorie: Aktuality

Dejte si pozor v Německu na dálniční podvodníky!

Motoristé na německých silnicích musí být v letní turistické sezóně více ostražití. V současné době se tam pohybuje skupina podvodníků, která se snaží zneužít pro svůj prospěch ochoty motoristů.

Šampionát ve sjezdu se odehraje 25. až 27. 7. ve Kdyni-Koráb

ÚAMK je hrdý na to, že je partnerem českého týmu jezdců minikár, kteří se po řadu let umisťují na nejvyšších místech v jednotlivých věkových kategoriích. Zároveň podporuje pořadatelství Mistrovství Evropy ve jezdu, které se bude konat o tomto víkendu v místě Kdyně-Koráb.

I takovýto případ se stát může. Samozřejmě se nejedná o nově vyrobené vozy z Japonska, které procházejí kontrolou, ale po poškození jaderné elektrárny Fukušima, byla ozářena ojetá auta. Přirozeně, že levostranné řízení není pro evropské a tedy i české zákazníky zajímavé, ale občas jsme ochotni si zakoupit mimořádné japonské sportovní kusy, které se jinak „sehnat“ nedají.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda