Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Od 5. do 15. března patří Ženeva automobilům, jak tam nejlépe?

Ženevský autosalon na výstavišti Palexpo, s jeho šesti halami, opět přiláká všechny, kdo chtějí vidět novinky na čtyřech kolech. Obvyklé „norma“ říká, že na motor show se představí asi padesátka světových a evropských premiér. Ani ve dnech 5. až 15. března (před zahájením dva dny patří novinářům a odborníkům) tomu nebude jinak. Letos se na slavnou výstavu automobilů a příslušenství vydáme i my z tiskového oddělení ÚAMK. Škoda Superb a další novinky jsou dostatečným důvodem.

Něžné pohlaví dává přednost luxusu, vyhrál Mercedes S

Jednou z řady soutěží, které jsou celosvětově pořádány, je i ryze ženské hlasování Women´s car of the Year, které volí nejlepší auto roku pro ženy. O vítězi rozhoduje 23 motoristických novinářek z celého světa. 

Nejvyššího hodnocení, tedy 5 hvězdiček dosáhla i Kia Sorento

Přísnější podmínky pro udělování hvězdiček při crash testech nezávislé mezinárodní organizace EuroNCAP vedly k tomu, že někteří výrobci se musejí zamýšlet nad úrovní zjištění bezpečnosti svých vozidel. To v zatím poslední várce testů potkalo Dacii Logan MCV.

Nová Škoda Fabia

Z kategorie: Testy

Do města a na nákupy

Novinka s okřídleným šípem ve znaku je rozporuplná. U někoho zaboduje u jiného, je to naopak. Při zachování maximální objektivity my musíme říci, že si vysloužila náš obdiv…, ale i kritiku. Tentokrát se nám dostala do rukou v černobílé barevné kombinaci. Že by symbolické: bílá a černá?

Na výstavišti v Letňanech a Holešovicích je svátek motorkářů

Celkem tři výstavní haly výstaviště v Praze Letňanech a ta hlavní v Holešovicích budou o víkendu v březnu patřit příznivcům jedné stopy. Nebudou totiž chybět stánky jak největší japonské trojky (Honda, Suzuki, Yamaha), tak výrobců z Anglie, Německa, Itálie … V Holešovicích se představí i slavná LIAZka číslo 627 a současná závodní LIAZka.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda