Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Pozvání k setkání se členy expedice Sen o Dakaru u příležitosti návratu kamionu LIAZ z Afriky

Celkem dvanáct parkovacích kamer v různých modelech aut testoval německý Auto Bild.

Test prokázal, že parkovací kamerové systémy jsou spolehlivější a preciznější než ultrazvuková čidla, ale bez ohledu na značku a model auta jednoznačně příliš drahé. U kamer se hodnotila jejich praktičnost, cena a celkové pojetí. Výsledkem je, že v podstatě žádný z kamerových parkovacích systémů své ceně neodpovídá. 

Až 90 % řidičů bez brýlí „nevidí“ na palubní desku

Kdo se nepřiblížil hranici důchodu, možná ani nebude věřit, jak rychle slábne zrak, jak je zimní období s jeho rychle nastupujícím šerem a tmou, stejně jako mlhami, sněžením pro starší řidiče nebezpečným obdobím. A to nemluvíme o faktu, že asi 50 tisíc řidičů v Česku ve věku nad 40 let trpí oční vadou, která je pro řízení nebezpečná. Zkrátka zima není nebezpečná jen proto, co leží na vozovce, ale i jak dobře nebo špatně na ni vidíme. 

Z jedné strany bílou nechceme na silnicích ani vidět a z druhé je jí stále více. V prvním případě hovoříme o sněhové nadílce, v druhém o nejoblíbenější barvě automobilů. A to nejen v ČR, ale i celosvětově. 

Citroën C1

Z kategorie: Testy

Prcek do města obstál na výbornou

Od tohoto vozidla jsme neočekávali skoro nic. Vždyť se jedná čistě o auto do městského provozu. Cé jednička nás ale přesvědčila o svých nesporných kvalitách a výhodách. Jak si celkově vedla a je opravdu důstojným konkurentem stále oblíbenější Škody Citigo?

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda