Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Itálie: Muzea zdarma

Z kategorie: Aktuality

Do italských muzeí ve druhé polovině dubna zdarma

Pokud se v období od 16. do 25. dubna 2014 chystáte do Itálie, můžete se do mnoha muzeí a kulturních institucí po celé zemi podívat zdarma. Itálie v těchto dnech totiž oslaví každoroční Týden kultury, v jehož rámci se návštěvníkům bezplatně otevřou všechna státní muzea, archívy, knihovny, památníky nebo archeologická naleziště.

Povinnost „zvučet“ začne platit pro nové vozy od roku 2019

Automobilky, které vyrábějí nebo se chystají uvést na trh elektromobily, se kromě mnoha jiných technických problémů musí zabývat také otázkou „hluku“ vozidla. Přesněji faktu, jaký zvuk mu nadělit. Nic překvapivého. 

Doprava: 72 staveb

Z kategorie: Aktuality

Ministr vyčíslil potřeby na 60 miliard korun  

Ministr dopravy Antonín Prachař představil vládě seznam 72 významných infrastrukturních staveb v celkové hodnotě 60 miliard korun. Považuje je za tolik důležité, že chce o tuto částku navýšit rozpočet svého resortu.

S hustým provozem během nadcházejících velikonočních svátků se setkají řidiči na silnicích nejen v České republice, ale i v dalších evropských státech. Z těch sousedních je třeba počítat s komplikacemi zejména v Rakousku a Německu, kde dopravu navíc ovlivňují velikonoční prázdniny napříč všemi spolkovými zeměmi.

Srážka s kamiónem je noční můrou každého řidiče osobního auta 

Zahraniční partneři každoročně poukazují na tyto tragické dopravní nehody. Americká společnost IIHS nasimulovala několik možných nárazů do zadní části návěsu nákladního vozu. Bohužel pokaždé se ukázalo, že se jedná o velice vážnou nehodu, a dokonce ve dvou situacích neměl řidič osobního vozu žádnou šanci na přežití.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • eiffel optic - SC Olympia Teplice
    eiffel optic - SC Olympia Teplice Sleva 10%eiffel optic patří k nejvýznamnějším prodejcům oční optiky v ČR. Nabízí bezkonkurenční výběr z více…
  • Hotel PANORAMA
    Hotel PANORAMA Sleva na ubytování 15 % Hotel PANORAMA ** se nachází na ORLICKÉ PŘEHRADĚ v Klučenicích-Podskalí,…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda