Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Vrcholný španělský model s výkonem 265 nebo 280 koní

Každé „nej“ přitahuje pozornost. Platí to i pro nový Seat Cupra. Jedná se totiž o nejvýkonnější Seat všech dob. A to díky použití dvoulitrového přeplňovaného benzinového motoru s maximálním výkonu 280 koní.

Jihokorejský výrobce pneumatik má jasné záměry  

Není to až takové překvapení a ani definitivně potvrzená zpráva, nicméně – jihokorejský výrobce pneumatik pro a osobní automobily, společnost Nexen, uvažuje o výstavbě závodu v ČR.

Itálie: Muzea zdarma

Z kategorie: Aktuality

Do italských muzeí ve druhé polovině dubna zdarma

Pokud se v období od 16. do 25. dubna 2014 chystáte do Itálie, můžete se do mnoha muzeí a kulturních institucí po celé zemi podívat zdarma. Itálie v těchto dnech totiž oslaví každoroční Týden kultury, v jehož rámci se návštěvníkům bezplatně otevřou všechna státní muzea, archívy, knihovny, památníky nebo archeologická naleziště.

Povinnost „zvučet“ začne platit pro nové vozy od roku 2019

Automobilky, které vyrábějí nebo se chystají uvést na trh elektromobily, se kromě mnoha jiných technických problémů musí zabývat také otázkou „hluku“ vozidla. Přesněji faktu, jaký zvuk mu nadělit. Nic překvapivého. 

Doprava: 72 staveb

Z kategorie: Aktuality

Ministr vyčíslil potřeby na 60 miliard korun  

Ministr dopravy Antonín Prachař představil vládě seznam 72 významných infrastrukturních staveb v celkové hodnotě 60 miliard korun. Považuje je za tolik důležité, že chce o tuto částku navýšit rozpočet svého resortu.

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • eiffel optic - Praha 3, Atrium Flóra
    eiffel optic - Praha 3, Atrium Flóra Sleva 10%eiffel optic patří k nejvýznamnějším prodejcům oční optiky v ČR. Nabízí bezkonkurenční výběr z více…
  • VISTA car, s.r.o.
    VISTA car, s.r.o. Šest dní v týdnu Vám poskytují naše servisní týmy speciálně proškolených odborníkůkompletní škálu servisních…


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda