Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Výsledek obrázku pro Vítkovice Machinery Group CNG

Největší ryze česká strojírenská skupina VÍTKOVICE MACHINERY GROUP (VMG) má již 14 plnicích stanic CNG. Výstavba nejnovější stanice byla zahájena v těchto dnech v rámci projektu budování CNG plniček na klasických čerpacích stanicích v síti společnosti benzina. Plnící stanice se nachází v Ústí nad Labem v městské části Předlice na ulici Hrbovická. Ve společné síti benzina půjde o devátý bod na mapě České republiky.

 

Výsledek obrázku pro zimní pneu v létě

Podle odhadů takto jezdí celoročně asi třetina řidičů

Už mnohokrát jsme v ÚAMK upozorňovali na riskantní používání letních pneumatik v zimě, nyní nastupuje čas pro trend bezmála opačný. Řeč je o jízdě mnoha motoristů v létě na zimních pláštích. V čem je problém?

 

Většina alpských průsmyků se na zimu uzavírá!

Kdo se vydává na cestu do Alp, bude se muset vyhnout velkému množství vysokohorských silničních komunikací. V zimních měsících se pravidelně každoročně uzavírají vysokohorské silnice a průsmyky silnic. Tyto uzavírky běžně platí až do jara. Přehled uzavřených úseků naleznete uceleně jen u nás. 

V první letošní soutěži mistrovství republiky v EnduroSprintu dominoval o víkendu v Sedlčanech přední český motokrosař Jaromír Romančík na Suzuki. Z týmu ÚAMK KBS Unhošť skončil v sobotu i v neděli druhý v nejsilnější třídě E3 Jakub Horák. Mezi nízkoobjemovými stroji E1 zapsal Marin Kulhánek 4. a 5. místo.

V pondělí 30. března byl český motocyklový závodník Ondřej Ježek hostem pořadu TV Nova Snídaně s Novou. A na tuto návštěvu jen tak nezapomene nejen on, ale ani moderátorka Gabriela Partyšová. Jezdec týmu TripleM by Barni Racing Ducati s sebou do studia přinesl závodní kombinézu, do které se půvabná tmavovláska nasoukala. Když si ji však chtěla sundat, nastal problém. Nešlo to.

 

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

Autoklub Bohemia Assistance - silniční a odtahová služba, autopůjčovna, autoservis, dálniční známky   CK Autoturist Hotel Fontána - Ubytování, relax, Lipenská přehrada   Servis 24 - asistenční služby pro nákladní vozidla, trucky a autobusy   Autocentrum Verold - prodej a servis vozů Škoda