Prevence bezpečnosti

Zájmové činnosti

Sport ÚAMK

Ve dnech 27. a 28. května 2016 se uskuteční 5. New Energies Rallye Český Krumlov a poprvé bude součástí FIA Alternative Energies Cupu. Uspořádají ji tradičně ÚAMK Automotoklub Rallye Český Krumlov a ČK motorsport.

Již 35. Valašská rallye 2016 se uskuteční v sobotu 16. dubna ve Valašském Meziříčí a Kopřivnici. Tradičním spoluorganizátorem bude i letos ÚAMK Automotoklub Rallye Sport Vsetín. Jeho předseda Miroslav Hošák se po 33 úspěšných ročnících, kterým osobně vládl, vzdal pozice ředitele soutěže, v týmu pořadatelů však zůstává.

Talentovaný BMX týpek

Z kategorie: Sport

Druhá sezona a hned titul mistra republiky, suverénní prvenství v Českomoravském poháru, v němž neprohrál jediný závod. Na závěr loňského roku skončil při Evropské lize v Manchesteru třetí. Přičichl tak k prvnímu mezinárodnímu úspěchu. Nelze nevidět, že má Ota Bartůněk talent. Správně ho rozvíjet mu pomáhá v ÚAMK Bikros Clubu Řepy současná česká jednička Jan Švub.

Na tanečním parketu zahájí novou sezonu ÚAMK Klub historických vozidel Praha. V sobotu 20. února spoluorganizuje Podnikatelský bál v sále polyfunkčního domu Level, který se nachází na hlavní křižovatce v Újezdě nad Lesy. Ples začíná od 20 hodin. Ktanci i poslechu zahraje dixilend Steamboat Stompers i Orchestr Josefa Schneidera.

Úspěch na Rallye Monte Carlo

Z kategorie: Sport

Posádka Karel Mach, Jan Bláha s vozem Škoda 130 RS úspěšně dokončila XIX. Rallye Monte Carlo Historique v polovině pořadí na 154. místě. Jezdci z ÚAMK Automotoklubu Český Krumlov si výrazně vylepšili průběžné pořadí povedeným finišem v poslední čtvrté noční etapě s výjezdem na slavný průsmyk Col de Turini.

Stabilní trio KBS ÚAMK Teamu Unhošť Jakub Horák, Jan Balaš a Martin Kulhánek doplní v celé nové sezoně úspěšná posila z loňské Mezinárodní šestidenní soutěže ISDE Vít Kuklík, jenž významně přispěl v Košicích k "bronzovému" poháru v nevídaně kvalitní konkurenci klubových týmů. Spolu s manažerem Ladislavem Krupičkou se Kuklík zúčastnil v úterý promoakce na závod mistrovství světa v superenduru.

Stotřicítka plná kouře

Z kategorie: Sport

První klasickou etapou se čtyřmi testy pravidelnosti pokračoval v neděli devatenáctý ročník Rallye Monte-Carlo Historique 2016. Posádka Škody 130 RS týmu ČK motorsport dorazila po pěti stech kilometrech do cíle ve Valence s drobnými technickými problémy, které jí však nebrání pokračovat v soutěži.

Druhé pokračování pětidílného seriálu mistrovství ČR v motoskijöringu, které se mělo konat v sobotu 30. ledna v Letohradě, se nepojede. Podle vyjádření předsedy ÚAMK Automotoklubu Letohrad a ředitele soutěže Lukáše Grůzy současná obleva odplavila poslední zbytky sněhu. Rozhodnutí o případném náhradním termínu padne 7. února.

Strana 1 z 62

Sleva na profesionální asistenční služby ÚAMK

ÚAMK recommended

Sow Your Card!

 

Slevy

  • Hertz Pescara
    sleva 10% Autopůjčovna HERTZ je jednou z nejstarších a největších autopůjčoven na světě. Operuje…
  • ORIGO AUTOSKLO s.r.o. středisko Liberec
    ORIGO AUTOSKLO s.r.o. středisko Liberec Společnost ORIGO AUTOSKLO s.r.o. dodává a montuje autoskla na většinu u nás provozovaných osobních…

Další zprávy >>

 

Linka turistických informací

 

 


Jsme na FacebookuGoogle+

Newsletter

Odebírat

Chcete být informováni?

ABA - 1240Autocentrum - VEROLDServis 24CK Autoturist*** Hotel FONTÁNA** Hotel PANORAMA