Image
Image
Zadejte jen datum, kdy odjíždíte a SPZ vozu a my Vám zajistíme vše potřebné na týdenní dovolenou automobilem do Chorvatska s cestou přes Rakousko a Slovinsko.


OBSAH:
Pomoc při poruše nebo nehodě na 1 rok

Pohoda a jistota motoristů na cestách po Evropě a České republice.

Roční TARIF 1890 - je vhodný pro "CESTOVATELE" - doporučujeme všem motoristům, kteří jezdí po Evropě nebo České republice, a nechtějí si nechat kazit zážitky nenadálými událostmi a navíc vědí, že členství v klubu ÚAMK se vyplatí i jinak....

  • Asistenční služby ÚAMK zajišťují motoristům prostřednictvím tzv. „žlutých andělů" nepřetržitou a profesionální pomoc v případě, že se dostanou do nouzové situace např. v důsledku technické poruchy, dopravní nehody, vandalismu, pokusu o odcizení vozidla, odcizení vozidla, zdravotní indispozice řidiče apod.
  • Dále i v situacích, které si řidič zaviní sám, např. záměnou paliva, nedostatkem paliva, ztrátou či zlomením klíčů ve vozidle nebo jejich zabouchnutím apod.

Asistenční služby

dlazdice_dispecink_text.png
dlazdice_nefunkcni_baterie_text.png
dlazdice_prevoz_vozu_text.png
dlazdice_slevy_text.png
dlazdice_silnicka_text.png
dlazdice_pohonne_hmoty_text.png
dlazdice_nouzove_ubytovani_text.png
dlazdice_pravni_pomoc_text.png
dlazdice_odtah_text.png
dlazdice_nahradni_vozidlo_text.png
dlazdice_nahradni_doprava_text.png
dlazdice_vzkaz_text.png

Územní platnost technických asistenčních služeb UAMK

Andorra, Albánie, Belgie, Bělorusko*, Bosna-Hercegovina*, Bulharsko*, Černá Hora*, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie (Evropa), Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Island*, Itálie, Srbsko, Kypr*, Litva*, Lichtenštejnsko, Lotyšsko*, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta*, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Republika San Marino, Rumunsko*, Ruská Federace*, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko (včetně Baleárských a Kanárských ostrovů), Švédsko, Švýcarsko, Turecko (Evropa), Ukrajina*, Vatikán, Velká Británie. 

* v označených zemích se Asistence poskytuje v závislosti na místních možnostech.