Image

Držitelé klubových karet ÚAMK si pro cestování po evropských kempech mohou koupit na pobočce CK Autoturist v Praze Na Strži 9 (Ústředí) a na pobočce v Hradci králové, Karla IV 228, Kempingovou kartu CCI za 290,- Kč.

Kempingová karta CCI ( dále jen „ karta CCI“ ) poskytuje držitelům a jejich spolucestujícím výhody a pojištění ve více než 1 100 kempech v celé Evropě. Především to jsou slevy za ubytování a služby v kempu (kromě daní a elektřiny) ve výši až 25 % v hlavní i vedlejší sezóně. Dále zahrnuje pojištění odpovědnosti za škody vůči třetím osobám v kempu do výše 2.500.000 CHF (vztahuje se až na 11 osob). Pojistné podmínky jsou k nahlédnutí na pobočkách Autoturistu. Ve většině kempů je akceptována karta CCI při přihlášení se k pobytu do kempu místo cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Při výběru kempu Vám doporučujeme ověřit si konkrétní výši slev předem. Období hlavní sezóny většinou zahrnuje školní prázdniny a státní svátky a ty se mohou v jednotlivých zemích lišit. Slevy jsou poskytovány na pobyt nepřesahující 21 dnů a nemohou být kombinovány s jinými slevami. Na vlastnictví karty CCI upozorněte před placením, především pokud chcete platit platební kartou, protože v některých kempech slevy při platbě kartou neposkytují.

Ve skandinávských zemích je povinné vlastnictví Skandinávské kempinkové karty ve všech kempech. Na webu a v brožuře ke kartě CCI najdete seznam kempů v Norsku, Švédsku, Finsku a Dánsku, které místo ní akceptují i kempinkovou kartu CCI.

Podrobnější informace a přehled kempů a slev naleznete také na:
www.campingcardinternational.com.