Sport

Tituly do KBS Teamu

Tituly do KBS Teamu

Výsledky mezinárodní mistrovství ČR Enduro + Endurosprint za 2023 

Kdo je fandou endura nebo endurosprintu, toho asi titulek nepřekvapil, protože oddíl KBS Team spolupracující s ÚAMK je dlouhodobě hvězdou na českém endurovém nebi.

Velká cena Abu Dhabi

Velká cena Abu Dhabi ve Spojených Arabských Emirátech se bude konat v termínu od 24. do 26. listopadu

Bohumil Starý 1946 – 2023

Dne 14. září 2023 nás Bohumil bohužel navždy opustil. Bohumil byl náš výborný kamarád, se kterým jsme toho společně hodně zažili.

EnduroGP: Jezdci KBS Teamu s nejedním zlatem

Šestý a předposlední podnik – Paulo Duarte FIM EnduroGP World Championship 2023 – hostil pořadatel Usprigozus Grupo TT de Vilarandelo Valpaços.

Václav Ircing 1948 – 2023

Velmi nás zasáhla zpráva o jeho odchodu. Václav byl v první řadě správný chlap. Jeho jednání bylo nesobecké, kamarádské a byl vždy připraven obětavě pomoci tomu, kdo to potřeboval. Celý svůj pracovní život zasvětil problematice bezpečnosti silničního provozu a více než 40 let pracoval pro BESIP, mnoho let plnil toto poslání i v organizační struktuře Ústředního automotoklubu České republiky a odvedl zde obrovský kus práce při boji s nehodami a neštěstím na silnicích.

Jménem Ústředního automotoklubu České republiky bych rád vyjádřil upřímnou soustrast rodině Václava a všem jeho blízkým. Vašku, budeme na tebe s vděčností vzpomínat.

Prezident Ústředního automotoklubu České republiky JUDr. Oldřich Vaníček